Zakup domu jest pretekstem do urządzenia rewelacyjnej imprezy. Jednakże są osoby, które miewają problem z prezentem dla gospodarzy. Zastanawiają się, jaki przedmiot kupić, ile wydać i gdzie szukać wspomnianego upominku. Niekiedy opłaca się zapytać o to gospodarzy, z czego będą cieszyć się bardziej. Elegancki komplet ręczników, a może co innego. Rezultat przeważnie zależy od zastosowania podarowanych przedmiotów.

Jak utrafić upominek na parapetówkę?

Na ile znasz osoby, do których wybierasz się na imprezę?. Świat i ludzi wyróżniają odmienne oczekiwania – ludzie żyjący na luzie ucieszą się z gadżetu typu „zabawny upominek”, inni będą wdzięczni za praktyczny obrus lub zestaw ręczników. Gdy pojawiają się pytania – zapytaj przed zakupem prezentu na parapetówkę. Obdarowywany raczej się nie pogniewa, a Ty zyskasz pewność, że trafisz z zakupem.

Zestaw ręczników i dużo więcej – piątka mile widzianych upominków na parapetówkę

Do najczęściej wybieranych podarunków na parapetówkę należą:

Zestaw ręczników – na pierwszym miejscu prezent niezwykle praktyczny. Nie ma domu, w którym nie zdadzą egzaminu tekstylia do łazienki. Znasz to uczucie, kiedy upominek się powtórzy? W przypadku ręczników możesz mieć pewność, że ostatecznie zostaną zaniesione do łazienki i bardzo się przydadzą. Nie chcesz, by prezent wyglądał banalnie? Postaw na grubość i puszystość dzianiny oraz na wzornictwo z kolorem, który może spodobać się gospodarzom.

Zawsze na czasie – rośliny doniczkowe. Obojętnie, czy mieszkanie będzie puste, czy umeblowane, odrobina zieleni zawsze urozmaici wnętrze i nada mu kameralnego charakteru. Tu również będzie ważna wygląd, lecz również pewny wzrost i ciekawa osłonka.

Nieśmiertelny komplet szkła (z małą aluzją, żeby nie zapominać o zapraszaniu gości ;). Przeważnie osoby, które mieszkają na wynajętym, mają naczynia na wyposażeniu i po zmianie lokalu wychodzi na jaw, że różnego rodzaju rzeczy brakuje.

Naprawdę często używana kawiarka – prosty i praktyczny pomysł na wyborną kawę. Gdy Ktoś z gospodarzy jest zwolennikiem aromatycznego napoju, elegancka, porządna kawiarka okaże się naprawdę dobrym pomysłem.

Coś mocniejszego – na parapetówce najczęściej pojawia się trochę procentów, ale wystarczy przynieść gospodarzom coś, co będą mogli otworzyć na własną rękę po imprezie. Znajdź butelkę z naprawdę najwyższej sfery – markową whisky lub wino z tradycyjnej winnicy. Ostatnio popularne są także certyfikowane złociste trunki z mniejszych browarów, sprzedawane w formie upominkowej – to prezent jakby stworzony na parapetówkę.