Realia są takie, że trudno o kobietę która nie posiada w szufladzie chociaż jednej torebki. Co nie zaskakuje jest to niepodważalny must have – i to pomimo tego, że zdecydowanie większą pozycję osiągają kobiece plecaki ewentualnie podobne modne gadżety Na jakie aspekty zwracają uwagę dziewczyny, które postanawiają wzbogacić swoją kolekcję o kolejną nową torebkę?

Zasada pierwsza: torebki to dobra inwestycja

Ledwie parę procent dziewczyn szczerze odpowie że ma w szafie jedynie jedną torebkę, którą zabiera ze sobą wszędzie. Przede wszystkim dlatego że ceny torebek (dodatkowo tych, które są produktami ekskluzywnymi) skokowo maleją. Mężczyzno nie zapomnij, że podobnie zresztą jak obuwie – stanowią niezbędny aspekt udanej stylizacji. Inna torebka będzie przydatna na galowe przyjęcie w gustownym otoczeniu, z kolei następna w przypadku dziewczyńskiego wyjścia ze znajomymi na wieczorne wyjście do kina. Istotne znaczenie ma również gabaryt naszej torebki; np. panie idące do firmy bądź na uczelnię wybierają zazwyczaj pojemniejsze modele (takie, które pozwalają spakować np. drugie śniadanie ewentualnie wybrane kosmetyki). Z kolei jeżeli wybierają się jedynie na małe sprawunki, częściej wybierają małe torebki, w których schowa się smartfon, dobry portfel lub kluczyki od samochodu – co pozwala na bezproblemowe dotykanie i przymierzanie produktów. Chłopaków absolutnie nie powinno więc zadziwiać, iż w wybranych sklepach www pojawiają się już zakładki nazwane „torebki hurt”.

Co będzie niebawem modne? Torebki hurt czy detal?

Jak zapowiadają się trendy, jeśli chodzi o torebki damskie? Typowi mężczyźni zapytają – torebki hurtem czy wciąż w detalu? Na początku należy przyznać w nadchodzącym sezonie rządzą motywy z kwiatami, popularne będą między innymi motywy wężowe. Oba fasony obecne będą na damskich torebkach. Jeśli chodzi o kształt jak również styl nowej torebki, to współcześnie rządzą tzw. worki, zatem torebki niemałe niemal zawsze o naprawdę wydłużonych ramiączkach i bez stałej formy. Na nieco dalszy plan zeszły walizeczki,kuferki, jeśli stawiasz na mniejsze torby, absolutnie nie mają na co narzekać – w sklepach można znaleźć mnóstwo listonoszek.